Získejte bezplatnou nabídku

Do 5 minut ve vašem mailu

5 důvodů, proč si vybrat podlahovku REHAU

5 důvodů, proč si vybrat podlahovku REHAU2020-11-09T00:23:13+01:00

Přizpůsobí se vám

Podlahový vytápěcí systém REHAU je výjimečný svou adaptabilitou. Jedna síť trubek bude stačit na topení i chlazení. Šetříte tak místo, snižujete počet možných komplikací a šetříte peníze. Systémy REHAU je možno instalovat do podlahy, stěn nebo stropu. Sálavý pocit tepla či jemného chladu bude tak intenzivní, jak si přejete. Přizpůsobí se vašemu organismu a je ohleduplný i k lidskému zdraví.

Regulace NEA se postará o ideální teplotu.

S užitečným termoregulačním systémem NEA budete mít teplotu v domácnosti vždy pod kontrolou. Výkyvy počasí ani změnu ročních období už v interiéru nikdy nepocítíte. NEA je v domě prakticky neviditelná. Nainstalujeme vám ji do každé místnosti. Budete mít dokonalý přehled o kvalitě ovzduší ve vašem domě. Systém můžete ovládat třemi způsoby. Inovativní systém zůstává věrný všem věkovým kategoriím členů domácnosti. Starší a méně technologicky zruční jedinci ocení jednoduchý a přehledný manuál. V případě, že chcete regulovat teplotu v domě z práce, obchodu nebo ze zahrady, máte na výběr ze dvou alternativních způsobů ovládání. Prostřednictvím webové stránky a aplikace dokážete s pomocí pár kliknutí nastavit teplotu v domě na požadovanou úroveň, zkontrolovat stav ovzduší, zapnout chlazení stěn, podlahy a stropu, prolistovat si statiskami nebo nastavit intervaly topení.

Je univerzální i při instalaci

Připínáčkový systém je úsporným řešením, jak pevně zafixovat a inteligentně rozmístit výhřevné trubky. Vytápění a chlazení REHAU je možné instalovat mokrým, ale i suchým procesem. Při mokrém procesu se systém připevní pomocí fixačních lišt. Překrytím omítkou se plošný vytápěcí systém zcela ztratí z očí, ne však z mysli. O své přítomnosti vás bude informovat regulací pokojové teploty. Suchý proces volíme v případě suché výstavby stěn nebo pokud chceme tepelně zabezpečit šikmé stěny v podkroví. Montáž tak probíhá pomocí prefabrikovaných sádrokartonových desek se zabudovanými termo trubkami.

Má životnost 100 let

Jsou to právě kvalitní materiály, jimž podlahové systémy REHAU vděčí za svou dlouhověkost. Používané komponenty jsou z testovaných a velmi odolných materiálů. Životnost materiálů používaných na podlahové topení dosahuje až 100 let. Dostatečně dlouhý čas, aby se vám investice mnohonásobně vrátila. Profesionální přístup při montáži zabezpečí vhodnou a bezpečnou aplikaci materiálů. Každý komponent podlahovek REHAU musí splnit maximálně kvalitní nároky.

Dávame vám nadstandardní záruku

REHAU skutečně ručí za kvalitu svých služeb až po dobu 10 let. A to všechno do výše 500 000 eur. Jakost plošného vykuřování a chlazení je důležitá. Naše komponenty byly vyrobené s opravdovou péčí a garantujeme jejich bezchybnost. Proto od nás dostanete záruční list. Stačí jej vypsat a do třech měsíců od instalace poslat k nám do společnosti. O ostatní se postaráme my. Vy si užívejte jen výhody naší podlahovky.

5 důvodů, proč si vybrat podlahovku REHAU

Inovativní technologie, žádné montážní chyby ani jiné problémy

Ideální teplota v domě během celé sezóny s regulací NEA

Až 10 letá záruka od certifikovaných instalatérů

Úspora energie až 20 % oproti radiátorům

Životnost 100 let

Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím