Získejte bezplatnou nabídku

Do 5 minut ve vašem mailu

Pro projektanty

Pro projektanty2020-04-30T20:59:42+02:00

Designéři a projektanti jásají

Designéři a projektanti si systém plošného vytápění zamilovali, protože je prakticky neviditelný. Řešením pokládky velkých ploch jsou nosné rohože na trubky. Jejich instalace je rychlá a jednoduchá, ale stále jsou velice odolné. Pokud se snažíte najít nejrychlejší a nejlehčí řešení, bude vaší volbou suchý podlahový systém. Systémy vodicích lišt i nosné rohože lze přizpůsobit všem požadavkům. Podlahové topení REHAU vyhřívá interiér, stejně jako exteriér. Díky němu lidem zpříjemníte pobyt na sportovních stadionech, veřejných plochách, v průmyslových budovách i sportovních halách.

Podlahové vytápění REHAU je kompatibilní se všemi druhy povrchů. Lze je instalovat do už existujících projektů, stejně jako do novostaveb. K dispozici je několik způsobů zavedení. Použití systémových desek je časově nenáročné a bezpečné. Systém podlahového topení na principu suchého zipu je vhodný k použití v rodinných domech, dvojdomech i bytovkách. Aplikace materiálů REHAU se přizpůsobí i těm nejnáročnějším požadavkům. Ukažte svým klientům, jak se v létě přirozeně ochladit pomocí zabudovaného stropního chlazení. Teplý letní vzduch stoupá ke stropu, kde se následně ochladí a padá na vás jako jemný chládek. Sálavý způsob, jakým na vás chladný vzduch proudí, je zdravotně absolutně nezávadný. Žádné křeče, bolesti svalů ani podrážděné oči. Stropní chlazení vytváří přirozené podmínky.

Podívat se na téma podrobněji
Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím