Získejte bezplatnou nabídku

Do 5 minut ve vašem mailu

Pro montážní firmy

Pro montážní firmy2020-04-30T20:56:24+02:00

Spolupracujte s nejlepšími

Podlahové systémy REHAU vám pomáhají realizovat stavební projekty již 60 let. Systém pokládky desek a aplikace teplovodnych trubek, které používáme, je nejmodernější v Evropě. Radiátory a klimatizace, které se po dlouhá léta zaváděly do interiéru i exteriéru, jsou na ústupu. Nahrazují je podlahové systémy s minimalistickými a ekologickými řešeními. Váháte nad výběrem systému podlahového topení? Společnost REHAU je už po desetiletí spolehlivou volbou. Energeticky šetrné a ekologické řešení staví na pevných základech kvality a precizního zpracování. Váš klient ocení profesionální montáž a kvalitní materiály, díky kterým nebude muset počítat s penězi na opravu. Poskládejte systém podlahového topení rychleji. S pomocí systému suchého zipu RAUTHERM SPEED K je to možné. Na pokládku bez potřeby nářadí postačí jediný človek.

Díky unikátnímu systému suchého zipu se čas pokládky zkrátí až o 30 %. Plocha je o 6 % přilnavější a díky tomu je spojení pevné jako nikdy předtím. Na větší prostory se vám bude hodit celý válec rohože, která funguje na suchý zip, v případě menšího prostoru postačí deska. Dalším řešením je deska RAUTHERM SPEED s výstupky. Má lepší kluzné vlastnosti a vylepšenou vrstvenou strukturu, čímž zjednoduší zajištění. Pro tento systém je charakteristická vysoká odolnost vůči tlaku a kyslíkové těsnosti. Bezpečná pochůznost je zabezpečená tím, že se topné trubky úplně ztratí v systémové desce. Nebudete muset složitě slepovat desky k sobě.

Systémová deska Tacker je ekonomicky efektivní především na rozsáhlejších plochách. Kročejová izolace, tepelná izolace a trubky RAUTHERM SPEED jsou spojené deskami Tacker do jediného kompaktního celku. Velice kvalitní desky Tacker se postarají o to, aby trubky, které jsou k nim upevněné, odolali svislému tlaku až 8 kg /m2.

REHAU má připravené hotové řešení

Je to skvělý pocit, pokud se můžete při realizaci 100% spolehnout na svého partnera. Snažíme se, abyste vždy našli spolehlivé a kvalitní řešení. Ať už se pustíte do jakékoli práce, REHAU vám „kryje záda“. Naši partneři z oblasti stavebnictví využívají naše podlahové řešení i při vyhřívání:

  • průmyslových budov
  • developerských projektů
  • rodinných domů a bytů
  • garáží, chat a jiných objektů
  • venkovních trávníků a sportovních hal
  • chodníků a přístupových cest
Podívat se na téma podrobněji
Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím