Získejte bezplatnou nabídku

Do 5 minut ve vašem mailu

O firmě REHAU

O firmě REHAU2020-05-03T16:13:37+02:00

Společnost REHAU byla založena v roce 1948 Helmutem Wagnerem. Od jejích počátků prošla různými změnami a rozšířila produkci o nová řešení i produkty. Dnes má zázemí v 54 zemích. Od roku 1992 působí firma i v České republice. Rodinný podnik si v budoucnu chce zachovat status nezávislosti. Důraz klade na dlouhodobé, energeticky šetrné cíle. Centrála společnosti REHAU se ze švýcarského Muri stará o budování celosvětově úspěšné značky.

Integrací poznatků ze třech specifických oborů podnikání – stavebnictví, automobilový průmysl a ostatní průmysl – si REHAU dlouhodobě udržuje konkurenční výhodu. Je předním dodavatelem v oblasti okenních a fasádních prvků, pozemního stavitelství a technické zařízení budov. Ekologickým zpracováním plastů a jejich nahrazováním polymery otevírá nové možnosti použití.

REHAU se jako dodavatel a dodavatel podlahového topení vyznamenal v desítkách českých domácností. Zavádí do novostaveb i starších budov efektivní a ekologický způsob vytápění. REHAU je průkopníkem v oblasti dálkového vytápění. S podlahovým topením rovněž přináší do domácností inteligentní systém NEA 2.0. Jeho výhodou je možnost ovládat topení prostřednictvím aplikace prakticky odkudkoli.

Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím