Získejte bezplatnou nabídku

Do 5 minut ve vašem mailu

Termostat podlahového topení NEA SMART 2.0

Termostat podlahového topení NEA SMART 2.02020-11-09T00:23:32+01:00

Aktuální akční nabídka a její podmínky

Za každých 50 m2 podlahového topení REHAU získáte jeden regulátor NEA H v hodnotě 2 450 Kč bez DPH. Instalace musí proběhnout od 1.4.2020 do 15.12.2020 s originálními instalačními komponenty REHAU. O dodání bezplatných prostorových termostatů NEA musí požádat montážní firma při vystavení online záručního listu REHAU. Akce se vztahuje jen na rodinné domy, s maximálním počtem 8 ks bezplatných prostorových termostatů  na jednu budovu. Pro plnou funkčnost prostorových termostatů doporučujeme dokoupit termické servopohony a rozvaděč pro regulaci REHAU.

Ladí s každým interiérem

NEA je chytrý pomocník, díky kterému bude váš domov působit profesionálním a nadčasovým dojmem. Ať už máte domácnost zařízenou v jakémkoli stylu, regulace NEA SMART 2.0 se stane její nerozlučnou součástí. Má skvělý design a je velmi nenápadná, hlavně díky pochromovanému povrchu. Můžete si vybrat z černé nebo bílé barevné varianty. Dominantou regulace NEA SMART 2.0 je LED displej. Pomocí něho budete mít hravě pod kontrolou celý systém. Na čištění NEA SMART 2.0 používejte výhradně suchou a měkkou utěrku bez rozpouštěděl. Jde o jediný prvek podlahovky, který fyzicky uvidíte. Displej přehledně zobrazuje jen ty informace, které potřebujete vědět:

  • aktuální funkce
  • čas
  • teplotu v místnosti

Stará se o vás 24/7 a přitom šetrí

Základna NEA dokáže za pomoci hybridní technologie regulovat teplotu v celé domácnosti. Ovládá zdroje chladu a tepla, stejně jako čerpadla a ventilátory. Důmyslně, s pomocí zabudovaných čidel rosného bodu, řídí také úroveň vlhkosti v ovzduší. Kontroluje teplotu v místnosti, snižuje či zvyšuje hladinu ohřevu podle potřeby a přitom všem vám ještě šetří peníze. Při detekování zvýšené vlhkosti automaticky odstaví klíčový zdroj chlazení, čímž zabrání kondenzaci. Inteligentní fungování regulátoru NEA zabezpečuje až 20% úsporu energie. Technologie Geofencing, součást prostorové regulace NEA, spolehlivě informuje zařízení o tom, zda se v domácnosti někdo nachází. Topí tak pouze tehdy, když je někdo doma nebo na cestě k domovu. Zbytek času šetří energii a peníze.

Ovládání zvládnou všichni

Manipulace se zařízením NEA je intuitivní a lehce si ji osvojí každý, kdo dává přednost ekologii před staromódními radiátory. Ovládat nastavení je možné přímo na zařízení nebo prostřednictvím webového prohlížeče či přidružené aplikace. Předtím, než začnete NEA ovládat přes webovou stránku, musíte zařízení propojit se samotnou základnou NEA. Ovládání prostřednictvím aplikace je velice intuitivní. V nastavení na webové stránce můžete pár kliknutími nastavit požadovanou teplotu v rozličných místnostech, popřípadě vytvořit časové režimy pro požadovanou teplotu. Máte možnost zvolit si mezi režimy „normální provoz a úsporný provoz. K dispozici budete mít i volbu s názvem dovolená. Můžete taktéž přepínat mezi topením a chlazením. Pokud je vaše zařízení vybaveno časově ovládanými odvlhčovači, můžete v nastavení webové stránky měnit interval jejich zapnutí. Dále můžete sledovat statistiky a vyhodnocení. Aplikace vás mimo jiného upozorní i na stav baterie jednotlivých regulátorů NEA.

5 důvodů, proč si vybrat podlahovku REHAU

Inovativní technologie, žádné montážní chyby ani další problémy

Ideální teplota v domě během celé sezóny s regulací Nea

Až 10 letá záruka od certifikovaných instalatérů

Úspora energie až 20 % oproti radiátorům

Životnost 100 let

Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím